تبلیغات
دانلود بهترین آهنگها The Best Music - Jesse Cook - Air
پیغام مدیر

ورود شما را به این سایت خوش آمد عرض میکنم امیدوارم مطالب این سایت مورد استفاده شما قرار گیرد در نظر سنجیهای زیر شركت كنید.

نظرسنجی
ساعت و تاریخ

امکانات سایت

این سایت را صفحه خانگی خود كنید !    به مدیر سایت ایمیل بزنید !    این سایت را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

 

آدرسهای ورودی سایت

www.daryaenoor.com

آمار و اطلاعات
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

تنها صداست كه می ماند

آهنگ بسیار زیبای " Air " اثر زیبای گیتاریست و آهنگساز بزرگ Jesse Cook

( به همراه بیوگرافی از این هنرمند بزرگ )

( هر سه روز یک اثر زیبا از این هنرمند بر روی سایت قرار میگیرد )

جسی کوک یکی از نوازندگان مشهور در سبک Nuevo Flamenco میباشد . موسیقی که وی ارائه میدهد تلفیقیست از جز – موسیقی آمریکای لاتین و فلامنکو . کوک همچنین به یکی از بهترین نوازندگان بر روی صحته میباشد اجرایی پر حرارت و متبحرانه که تماشاچیانش را به وجد می اورد. و آلبومهایش همیشه در رده پرفروش ترین ها قرار گرفته هر چند موسیقی که وی ارائه میدهد شاید مخاطب خاص را جلب ننماید اما وی توانسته است همچون نوازندگان دیگری چون اوتمار لیبرت و یا گروه جیپسی کینگ در میان مردم جایگاه مخصوصی برای خود داشته باشد.

در پاریس از پدر و مادری کانادایی متولد شد.در گذشته در کارهایش از سازهای کوبه ای آفریقا – کاخون و ویولنسل و حتی از خوانندگان پاپ برای اجرای ترانه هایی در آلبومهایش استفاده میکرد. که کنسرتهایی در سرتاسر اروپا و کانادا نیز همراه با بسیاری از موزیسین های برجسته نیز اجرا نموده است.
اما در ششمین ضبط وی بود که سعی کرد با موسیقی حقیقی که در وجودش بود دست یابد . متولد شده در پاریس اما دارای اصالتی کانادایی وی بهمراه همسرش به شهر سویل اسپانیا رفت . به گفته خودش در آنجا بود که توانست تاثیر موسیقی فلامنکو را بر خود حس نماید هر چند قبلا نیز در سویل بود اما نه برای زندگی .

جسی کوک میگوید :
اسپانیا نوازندگان ویرتوز ( حرفه ای چه از نظر تکنیک و موزیک) را به دنیا معرفی مینماید همانطور که کانادا هاکی بازان برجسته ای را به دنیا معرفی نمود . هر روز صبح که از خواب بیدار میشوی تا به هنگان شب با موزیسین های خارق العاده ای روبرو میشوی و این بسیار هیجان انگیز است و باعث میشود تا حس کنم همچنان شاگردی هستم وباعث میشد تا من با تکنیک های جدید آشنا شوم .
بعد از مدتی که وی در اسپانیا توانست خود را سرشار از موسیقی نماید بهمراه همسرش به تورنتو کانادا بازگشت و به کارش ادامه داد

اما علاقه وی به موسیقی در سنین جوانی در وی پدیدار شد هنگامی که به اروپا سفر کرد و پدرش وی را به جشنواره ای از موسیقی برد که در ان گروه جیپسی کینگ به اجرا میپرداختند. و در حقیقت این موسیقی بود که وی را تحت تاثیر و نفوذ قرار داد . بعد از آلبوم اولش که بصورت شخصی منتشر شد Tempest در سال ۱۹۹۵ وی با کمپانی Narada Records قرار دادی را امضا نمود وتا به حال بیش از یک ملیون از آلبومهای وی در جهان به فروش رسیده است و برای آلبوم Free Fall توانست جایزه Juno Award را در سال ۲۰۰۰ دریافت نماید . وی را میتوان در سالنهای برجسته دنیا دید حتی در فستیوال معتبری چون Jazz Festival در مونترال کانادا که با استقبال بسیاری روبرو میشود.
آخرین آلبوم وی با عنوان Frontiers در سال ۲۰۰۷ منتشر شد که گفته خود وی زندگی شخصیش و تولد فرزندش بسیار بر نوع موسیقی که خلق نموده تاثیر گذاشته و آرامشی که در هنگام خلق قطعات داشته موجب شده است تا یکی از بهترین کارهایش را ارئه دهد.
آلبومهای منتشر شده از سوی وی :
* Tempest (1995)
* Gravity (1996)
* Vertigo (1998)
* Free Fall (2000)
* Nomad (2003)
* Montreal (2004)
* Ultimate Jesse Cook (2005)
* Frontiers (Jesse Cook) (2007)

وب سایت رسمی جسی کوک :

www.jessecook.com

ویرایش شده در - و ساعت -

ارسال شده توسط مهدی در تاریخ‌ 1389/06/19 - 04:44 ب.ظ | نظرات (- -)

چند مطلب اخیر آرشیو شده